Ottawa, 31 marca 2016 VMS Rehab Systems Inc. (www.vmsrehabsystemsinc.com) poinformował dziś, że ma plany w roku 2016 uruchomić własny dział zajmujący się sprzedażą internetową (E-SHOP) poduszek ortopedycznych własnej marki dla konsumentów na głównych rynkach globalnych. Spółka stwierdziła, że wstępnie uruchomi platformę e-biznesową na wybranych rynkach europejskich. Poduszki ortopedyczne marki własnej Spółki będą dostępne do zakupu online przed końcem trzeciego kwartału 2016 r.

Rzecznik Spółki wyjaśnia, że „globalny rynek poduszek ortopedycznych jest naprawdę duży, biorąc pod uwagę starzejącą się populację i to, że około 70% wszystkich osób dorosłych w jakimś momencie życia cierpi na ból pleców. Oferowane będą produkty „najlepsze w swojej klasie” pod każdym względem i, co najważniejsze, dadzą użytkownikom odczucie ulgi, jakie jest im potrzebne przy ciągłym bólu pleców albo innych dolegliwościach nóg, w domu, w biurze albo po prostu podczas jazdy samochodem.”

Spółka obecnie dystrybuuje na rynku kanadyjskim poduszki ortopedyczne dobrze znanej amerykańskiej marki.

VMS Rehab Systems, Inc. jest spółką kanadyjską z siedzibą w Ottawie, Ontario, założoną w 1998 r. Spółka ma przedstawicielstwa w Amsterdamie Holandia) i Warszawie (Polska), prowadzone poprzez jednostkę zależną w branży leków generycznych – BioPharmcor B.V.

Akcje VMS Rehab Systems, Inc. są notowane na US OTC Markets. Pink Current. (Kod: VRSYF).

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI

Niektóre stwierdzenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym dotyczą przyszłych wydarzeń. Stwierdzenia te dotyczą zdarzeń w przyszłości albo wyników uzyskiwanych w przyszłości. Użycie czasu przyszłego lub stwierdzeń wybiegających w przyszłość w odniesieniu do wydarzeń, które w momencie pisania niniejszego komunikatu prasowego nie zaistniały jeszcze jako fakty, należy rozumieć jako przekonania lub założenia Spółki, a faktyczne wyniki mogą się znacząco różnić od tych zakładanych i / lub przewidywanych. Przy tworzeniu prognoz i projekcji bierze się pod uwagę różne założenia i czynniki oparte na informacjach aktualnie posiadanych przez Spółkę. Informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są informacjami aktualnie posiadanymi przez Spółkę, która nie ma obowiązku ich uaktualniać lub ponownie rozpatrywać w rezultacie otrzymania nowych informacji, zaistnienia nowych faktów lub z dowolnego innego powodu, chyba że będzie to wymagane na mocy odpowiednich przepisów prawa dotyczących papierów wartościowych. Z powodu niepewnego charakteru informacji dotyczących przyszłych wydarzeń zawartych w niniejszym komunikacie prasowym i związanego z nimi ryzyka, inwestorzy nie powinni traktować ich za pewnik. Powyższe oświadczenia wyraźnie określają, co należy traktować za informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt:
VMS Rehab Systems, Inc.
Investor Relations
In Canada: 1-613-292-2307
In Europe: +48-787-668-861
E-Mail: info@vmsrehabsystemsinc.com
URL: www.vmsrehabsystemsinc.com