Ottawa, 2 styczeń, 2018; VMS Rehab Systems, Inc. (www.vmsrehabsystemsinc.com), dystrybutor domowych produktów zdrowotnych, ogłosił dzisiaj, iż przed 15 lutym, 2018 uruchomi platformę handlu elektronicznego www.orthocush.com nowej linii markowych poduszek ortopedycznych OrthoCush™ produkowanych w Polsce. Kolejne, nowe produkty i usługi zostaną wdrożone w ciągu roku.

Rzecznik prasowy spółki powiedział: „Cieszymy się z perspektywy promocji i bezpośredniej sprzedaży klientom na całym świecie naszej, wysokiej jakości, nowej linii poduszek ortopedycznych OrthoCush™ produkowanych z europejską jakością i kunsztem. To wydarzenie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej dla VMS w szybko rozwijającym się, przynoszącym krociowe zyski wariancie internetowym www.orthocullar dla klientów produktów poprawiających jakość życia.”

VMS Rehab Systems, Inc. zostało założone w 1998 r. jako producent i dystrybutor domowych produktów zdrowotnych. Siedziba spółki mieści się w Ottawie (Kanada). Akcje VMS Rehab Systems, Inc. są notowane na amerykańskim rynku OTC w segmencie Pink Current o symbolu VRSYF.

Całkowicie zależna, polska spółka VMS Rehab Polska Sp z o.o., została założona w październiku w Warszawie, w Polsce.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI
Niektóre stwierdzenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym dotyczą przyszłych wydarzeń. Stwierdzenia te dotyczą zdarzeń w przyszłości albo wyników uzyskiwanych w przyszłości. Użycie czasu przyszłego lub stwierdzeń wybiegających w przyszłość w odniesieniu do wydarzeń, które w momencie pisania niniejszego komunikatu prasowego nie zaistniały jeszcze jako fakty, należy rozumieć jako przekonania lub założenia Spółki, a faktyczne wyniki mogą się znacząco różnić od tych zakładanych i / lub przewidywanych. Przy tworzeniu prognoz i projekcji bierze się pod uwagę różne założenia i czynniki oparte na informacjach aktualnie posiadanych przez Spółkę. Informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są informacjami aktualnie posiadanymi przez Spółkę, która nie ma obowiązku ich uaktualniać lub ponownie rozpatrywać w rezultacie otrzymania nowych informacji, zaistnienia nowych faktów lub z dowolnego innego powodu, chyba że będzie to wymagane na mocy odpowiednich przepisów prawa dotyczących papierów wartościowych. Z powodu niepewnego charakteru informacji dotyczących przyszłych wydarzeń zawartych w niniejszym komunikacie prasowym i związanego z nimi ryzyka, inwestorzy nie powinni traktować ich za pewnik.
Powyższe oświadczenia wyraźnie określają, co należy traktować za informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym.

Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się:

VMS Rehab Systems, Inc.
Investor Relations
Tel: 1-613-731-5935
E-mail: investor@vmsrehabsystemsinc.com  
URL www.vmsrehabsystemsinc.com