Ottawa, Canada, 30 sierpnia, 2018: VMS Rehab Systems Inc. (www.vmsrehabsystemsinc.com) ogłosiło dzisiaj, iż oddział spółki w Polsce, VMS Rehab Polska Sp z o.o., oficjalnie rozpoczął bezpośrednią sprzedaż konsumentom nowej linii poduszek ortopedycznych OrthoCush™ na własnościowej platformie handlu elektronicznego www.orthocush.com. Platforma handlu elektronicznego spółki oferująca wysokiej jakości, konkurencyjne cenowo ortopedyczne poduszki do siedzenia OrthoCush™, zaprojektowane celem zmniejszenia i złagodzenia chronicznego bólu pleców, początkowo ukierunkowana jest na klientów z Unii Europejskiej. Przewiduje się, iż sklep internetowy rozszerzy swój zasięg rynkowy poza UE do końca pierwszego kwartału 2019.

Prezes Zarządu i Rzecznik VMS Rehab Systems Pan Michael Wexler wypowiada się: “Wprowadzenie naszych markowych, wysokiej jakości poduszek ortopedycznych OrthoCush™ na rynek Unii Europejskiej zajęło nam znacznie więcej czasu niż pierwotnie zakładaliśmy. Niezależnie od powyższego, wszelkie opóźnienia w wejściu na rynek mogą być przypisane pieczołowitej dbałości o detale całego zespołu VMS Rehab celem zapewnienia, iż nasze poduszki ortopedyczne OrthoCush™ przyczynią się do podniesienia jakości życia osobom zainteresowanym naszymi produktami. W pełni rozumiemy, iż ludzie cierpiący na ostry i  przewlekły ból pleców, poszukują wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanych produktów zdrowotnych, które pomogą zmniejszyć lub złagodzić ich ból i dykomfort. Chcemy zapewnić naszą społeczność OrthoCush™, iż nasze poduszki do siedzenia o kształcie klina, zostały opracowane i wyprodukowane po to aby wyjść naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom”. Pan Wexler dodaje: “ Jesteśmy zarówno podekscytowani możliwością wprowadzenia na rynek  produktu zdrowotnego, który będzie istotny dla wysokiego odsetka dorosłej populacji, w szczególności w krajach rozwiniętych, jak również widzimy, iż możliwości handlowe VMS Rehab w zakresie dochodów i rentowności, mogą być wyznacznikiem zmian dla przyszłego wzrostu i rozwoju działań VMS na świecie. Oprócz pełnienia funkcji terapeutycznego wsparcia dla osób borykających się z poważnym bólem pleców, poduszki do siedzenia OrthoCush™
zalecane są (podczas siedzenia) w celu zapewnienia ulgi w dyskomforcie i/lub bólu spowodowanego przez hemoroidy, torbiele pilonidalne.

VMS Rehab Polska Sp z o.o., z siedzibą w Warszawie, w Polsce, została założona w 2007 roku jako europejska filia będąca całkowitą własnością spółki. Oddział polski odpowiedzialny jest za rozwój, produkcję i dystrybucję produktów linii OrthoCush™ na terenie Unii Europejskiej. VMS Rehab Systems, Inc. zostało założone w 1998 r. jako producent i dystrybutor domowych produktów zdrowotnych. Siedziba spółki mieści się w Ottawie (Kanada). Akcje VMS Rehab Systems, Inc. są notowane na amerykańskim rynku OTC w segmencie Pink Current Market (Symbol: VRSYF).


INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI

Niektóre stwierdzenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym dotyczą przyszłych wydarzeń. Stwierdzenia te dotyczą zdarzeń w przyszłości albo wyników uzyskiwanych w przyszłości. Użycie czasu przyszłego lub stwierdzeń wybiegających w przyszłość w odniesieniu do wydarzeń, które w momencie pisania niniejszego komunikatu prasowego nie zaistniały jeszcze jako fakty, należy rozumieć jako przekonania lub założenia Spółki, a faktyczne wyniki mogą się znacząco różnić od tych zakładanych i / lub przewidywanych. Przy tworzeniu prognoz i projekcji bierze się pod uwagę różne założenia i czynniki oparte na informacjach aktualnie posiadanych przez Spółkę. Informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są informacjami aktualnie posiadanymi przez Spółkę, która nie ma obowiązku ich uaktualniać lub ponownie rozpatrywać w rezultacie otrzymania nowych informacji, zaistnienia nowych faktów lub z dowolnego innego powodu, chyba że będzie to wymagane na mocy odpowiednich przepisów prawa dotyczących papierów wartościowych. Z powodu niepewnego charakteru informacji dotyczących przyszłych wydarzeń zawartych w niniejszym komunikacie prasowym i związanego z nimi ryzyka, inwestorzy nie powinni traktować ich za pewnik.

Powyższe oświadczenia wyraźnie określają, co należy traktować za informacje dotyczące przyszłych wydarzeń zawarte w niniejszym komunikacie prasowym.

Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się:
VMS Rehab Systems, Inc.
Investor Relations
Tel: 1-613-731-5935
E-mail: info@vmsrehabsystemsinc.com
URL www.vmsrehabsystemsinc.com