• Budując dynamicznie działającą firmę w branży opieki zdrowotnej wymagana jest dogłębna znajomość rynku oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów i leków w konkurencyjnych cenach.

  • Fundamentem naszych działań
    jest zwiększanie jakości życia naszych klientów.

  • Skuteczny rozwój działalności w zakresie dostarczania produktów na potrzeby domowej opieki zdrowotnej wymaga dogłębnej znajomości realiów rynkowych i zapewniania klientom innowacyjnych produktów, które naprawdę działają.

Dołącz do listy mailingowej

VMS Rehab Systems Inc.

VMS Rehab Systems Inc. prowadzi działalność w sektorze opieki zdrowotnej według jasnej wizji jej Zarządu i zgodnie z nowoczesnymi standardami. Docelowym segmentem rynku są osoby cierpiące na bóle kręgosłupa i kończyn dolnych. Dzięki wprowadzeniu bezpiecznych i niedrogich farmaceutyków poprzez należący do VMS oddział leków generycznych spółkę Biopharmcor, firma dostosowała swoje strategie korporacyjne dla przyszłego wzrostu i rozwoju zgodnie z wymaganiami w XXI wieku.

Więcej o nas
NOWE RYNKI

W celu powiększenia rynku docelowego i wykorzystania faktu, że przemysł farmaceutyczny na świecie ulega ciągłemu przeobrażeniu...

Czytaj więcej
MIEĆ WPŁYW NA OTACZAJĄCY ŚWIAT

W VMS Rehab Systems, Inc. jesteśmy przekonani, że właściwe osoby i know-how czyni ogromną różnicę, dlatego staramy się zgromadzić wokół siebie kadrę wyszkolonych osób z dużą wiedzą branżową, które pozwolą nam rozwijać się i osiągnąć sukces.

Czytaj więcej

VMS Rehab Systems Inc. to dostawca produktów i usług
poprawiających jakość życia w branży domowej opieki zdrowotnej
i leków generycznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

News