„Przywiązujemy dużą wagę do działań związanych z bieżącym zarządzaniem, co daje nam wyjątkową przewagę nad innymi w postaci kontroli nad wszystkimi realizowanymi decyzjami inwestycyjnymi.”

Ekspansja na nowe rynki

W celu zwiększenia zasięgu na rynkach docelowych i wykorzystania tego, że przemysł farmaceutyczny na świecie ulega ciągłemu przeobrażeniu, w 2014 roku VMS przejęła polską spółkę Biopharmcor Sp. z o.o.. Była ona na etapie wczesnego rozwoju prac nad przygotowaniem leków generycznych służących  poprawie stanu zdrowia mężczyzn. W marcu 2015 roku Spółka dokonała restrukturyzacji swojej działalności związanej z lekami generycznymi. Powołała spółkę Biopharmcor B.V. z siedzibą w Holandii i zintegrowała ją z polską spółką stając się jej 100% udziałowcem. Po restrukturyzacji VMS Rehab Systems, Inc. posiada i kontroluje ponad 70% udziałów spółki Biopharmcor B.V.   

Działalność w sektorze opieki zdrowotnej na miarę XXI wieku

VMS Rehab Systems, Inc. prowadzi działalność w sektorze opieki zdrowotnej według jasnej wizji jej Zarządu i zgodnie z nowoczesnymi standardami. Grupą docelową są osoby cierpiące na bóle kręgosłupa i kończyn dolnych. Dzięki wprowadzeniu bezpiecznych i niedrogich farmaceutyków poprzez należący do VMS oddział leków generycznych spółkę Biopharmcor, firma dostosowała swoje strategie korporacyjne dla przyszłego wzrostu i rozwoju zgodnie z wymaganiami w XXI wieku.