„Przywiązujemy dużą wagę do działań związanych z bieżącym zarządzaniem, co daje nam wyjątkową przewagę nad innymi w postaci kontroli nad wszystkimi produktami, które sprzedajemy.”

Wejście na nowe rynki

W celu zwiększenia zasięgu na rynkach docelowych i wykorzystania tego, że przemysł farmaceutyczny na świecie ulega ciągłemu przeobrażeniu, Spółka szybko dostosowuje się do technik marketingowych 21wszego wieku dostarczając wysokiej jakości produktów zdrowotnych w ogólnoświatowej sieci. W październiku 2017, VMS Rehab Systems Inc. utworzył w Warszawie swoją pierwszą europejską spółkę zależną pod nazwą VMS Rehab Polska Sp z o.o. odpowiedzialną za projekt, opracowanie i produkcję nowej linii markowych poduszek ortopedycznych przeznaczonych do konsumpcji na rynkach światowych. W połączeniu z inauguracją nowej linii produktów marki OrthoCush™, otwarta zostanie jedyna w swoim rodzaju platforma handlu elektronicznego w pierwszym kwartale 2018 roku. (1Q2018)

Działalność w sektorze opieki zdrowotnej na miarę XXI wieku

VMS Rehab Systems, Inc. prowadzi działalność w sektorze opieki zdrowotnej według jasnej wizji jej Zarządu i zgodnie z nowoczesnymi standardami. Grupą docelową są osoby cierpiące na bóle kręgosłupa i kończyn dolnych. W związku z czym, VMS kontynuuje swoją strategię dostarczania na skalę światową produktów poprawiających jakość życia zarówno kobiet jak i mężczyzn na całym świecie.